ההשפעות הטיפוליות עשויות לכלול גם הרפיית שרירים ושיפור משמעותי בתנועת האיברים הכואבים.

יתרונות אלפא קיור פלוס:

סינרגיה של 3 מקורות אנרגיה להקלה מרבית
המכשיר היחיד שחודר לעומק הגוף ולמקור הכאב
טמפרטורה מבוקרת על האפידרמיס לתוך הגוף
מבנה אגרונומי ייחודי, נוח לשימוש, בטוח ולא חודרני
מקל ומטפל במקור הכאב

Physiotherapist

טיפול בכאבים 

לוגו4.jpg

עיסוי רפואי 

פתרון יעיל לפריצות דיסק, כאבי ברכיים, שחרור לחץ מעצב הסיטיקה

שחרור כאבי צוואר, פתרון לכאבי שרירים, תחזוקה שוטפת של ספורטאים

לכל מטופל מותאמות טכניקות העיסוי על פי צרכיו ובעיותיו. במהלך העיסוי הרפואי המטפל עושה שימוש במגוון שיטות מגע לרבות עיסוי שוודי, מתיחות והנעת מפרקים, עיסוי עמוק הכולל לחיצות (נקודות טריגר) ועוד. 

לטיפולי העיסוי הרפואי, יש ערך רב למטופל בהקלה על הכאבים הכרוניים

ושמירה על טווחי התנועה הקיימים.

מטרות הטיפולים לשמר את הבריאות הקיימת אצל המטופל שלא תדרדר ולהקל על הכאבים התמידיים שהוא חווה במהלך כל היום.

ישנם מחקרים רפואיים רבים שמעידים על התועלת והירידה בכאב באמצעות טיפולי מגע למטופלים סובלים מכאבי שרירים כרוניים ולמטופלים המרותקים למיטה במהלך כל היום.

חוסר תנועה של מפרקים ושרירי הגוף גורמים לכאבים בגלל קיפאון של המפרקים והרקמות ואלה מקצרות את טווחי התנועה הקיימים. הטיפולים משמרים את מפרקים ואת הרקמה על ידי הנעתם של המפרקים והרקמות בטווחי התנועה הקיימים ובכך מקלים על הכאב של המטופל.  כיום גם הרפואה הקונבנציונלית ממליצה ומודעת לסגולות הרפואית וליתרונות של הטיפולים מעולם הרפואה המשלימה לחולים כרוניים.

Relaxing Massage

טיפולים נוספים 

שיאצו

טיפול שיאצו נועד לפתוח את החסימות באמצעות לחיצות עדינות כדי לשחרר את האנרגיה, שיאצו עוזר לסובלים מכאבי ראש ומיגרנות, מכאבי צוואר וגב ומבעיות שלד בכלל, לעייפות, לבעיות עיכול שונות, להפחתת מתחים וחרדות ול"מילוי המצברים" ברוגע, באיזון, בשלווה ובשמחה.

רפלקסולוגיה

הטיפול כולל לחיצות, עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגלים, שבאמצעותם גורמים לתגובה עצבית ואנרגטית בכל הגוף שמעוררת תהליכי ריפוי טבעיים. הרפלקסולוגיה עוזרת לטיפול לסובלים מדלקות אוזניים, דלקות בשלפוחית השתן, סוכרת, לחץ דם גבוה, התקררות, היא מטפלת גם לסובלים ממע' העיכול, הכליות והורמונים.

עיסוי רפואי 

מצבים רפואיים שונים או חוסר הפעילות יכול לגרום לעטיפות השרירים בגוף (פאציות) לעבור שינויים: לאבד את הגמישות, להידבק אחת לשנייה, להתעבות או לאבד מהנפח שלהן. התוצאה העיקרית של השינויים האלו היא הנעת שרירים לקויה בגוף, משם הדרך לכאבים, הגבלות בתנועה ואפילו דלקת מתקצרת מאוד. בעיסוי הרפואי המטרה היא לבצע פעולות ותנועות על השרירים באופן כזה שימנע, או יצמצם למינימום האפשרי, את המצבים הבעייתיים ויאפשר טווח תנועה אופטימלי.

לוגו4.jpg

עופר נגב  מנהל קליניקה פרטית ומטפל בעיסוי רפואי  8 שנים באזור המרכז מומחה בטיפול בכאבי שריר ושלד. ספק של משרד הביטחון ונותן שירותים לנכים 100%+ המרותקים לבית.

צוות מטפלים מוסמך ומקצועי שמוכשר לטפל באוכלוסיות מורכבות.

תדירות טיפולים מומלצת

משך הטיפול בבית הלקוח 45 דק'

 מינימום 2 טיפולים בשבוע ומקסימום 5 טיפולים בשבוע.

השירות ניתן לתושבי קריית אונו והסביבה

צרו קשר מהיר וישיר איתנו