ג'ל הרגעה ייחודי משמן קצח

עודכן: 23 בינו׳

עד היום הכרנו את הקצח כזרעונים השחורים המפוזרים על מאפה טעים, אבל מסתבר שיש בו חומר פעיל, המסוגל להרגיע כאבים! מה הסיפור שלו, ואיך הוא יכול לעזור גם לך?
ג'ל הרגעה לכאבים? זה עובד בכלל? ומה לנו ולזה?


אנחנו מטפלים בכאבים של המטופלים שלנו במגע ובתנועה, והרעיון של שימוש בג'ל טיפולי חדש לנו. אז איך בכל זאת הגענו אליו?


הכל התחיל משיחה שהיתה לנו עם חברה ותיקה, דר' ליקי פון אופן-בצלאל, דירקטור לפיתוח עסקי בחברת טרינוטרה. שבמהלכה עלתה סוגיית הטיפול בדלקות. העיסוי העמוק שאנו מבצעים במהלך הטיפולים אמנם מרכך את הרקמות, מאיץ את זרימת הדם ואת אספקת החמצן הטרי אליהן, ובכך מסייע לתהליך הריפוי הטבעי של הגוף - אבל במצבים מסוימים נדרשת קצת עזרה נוספת, לטיפול ממוקד בדלקת.


חיפשנו פתרון טבעי, וליקי סיפרה לנו על התימוקווינון (TQ), הוא הרכיב הפעיל המצוי בשמן הקצח, שמחקרים גילו אצלו יכולת גבוהה בריפוי דלקות, וזאת בנוסף להיותו נוגד-חימצון, אנטי-מיקרוביאלי, ובעל שלל תכונות טובות נוספות.

שמן הקצח מופק מאחד מצמחי המרפא החזקים ביותר על פני כדור הארץ, ששמו הבוטני הוא Nigella Sativa. מסתבר שהוא נמצא בשימוש האדם מאות ואלפי שנים במזרח התיכון והודו, שם נתגלו לראשונה סגולות הריפוי שלו.


התלהבנו, וניגשנו למלאכה: בעזרת אנשי מקצוע מעולים רקחנו את הג'ל, בו מוטמע החומר הפעיל המופק משמן הקצח. ייצרנו כמות קטנה, והתחלנו לנסות אותה על עצמנו ועל כמה ממטופלינו.


"כאשר קיבלתי את הבקבוקונים הראשונים של הג'ל האנטי דלקתי", מספר עופר נגב, "חילקתי אותם למספר מטופלים שלנו, שסבלו מכאבים כתוצאה מדלקות מקומיות ברקמות הרכות שלהם, שינסו אותו בביתם. ביקשתי מהם למרוח מעט ממנו באיזור הכואב בלבד, פעמיים-שלוש ביום, ולדווח לי על התוצאות. הנחנו ששמן הקצח, המוטמע בבסיס הג'ל, יעשה את העבודה ויקל על הכאבים, אבל לשמוע תגובות מהשטח זו חוויה מיוחדת במינה – שבאמת מחממת את הלב".


אין חוכמות – זה פשוט עובד! הג'ל נרקח בצורה שתעניק לו יכולת ספיגה עמוקה, כך שהרכיב הפעיל יגיע קרוב יותר לדלקת ברקמה הרכה, ויוכל לטפל בה ביעילות. הוא טבעי ובטוח לשימוש על פני העור בכל חלקי הגוף, נספג במהירות מבלי להותיר שמנוניות, ויש לו ריח נעים ומרגיע.

נכון להיום, הג'ל זמין לרכישה אצלנו בקליניקה, בעלות של 85 ₪ לבקבוק של 30 מ"ל. ניתן לאסוף אותו באופן עצמאי מהקליניקה בפתח תקווה, או לקבלו במשלוח בעלות נוספת של 50 ₪.


רוצים לדעת עוד?