top of page

רפואה משלימה עד הבית לגיל השלישי

עודכן: 5 בנוב׳ 2021החיים יפים בכל גיל!

היום כולם כבר יודעים: הגיל השלישי יכול להיות תקופה נהדרת בחיים, שבה אנו נחים מהמרוץ, מביטים בגאווה על כל מה שעשינו לאורך השנים, ונהנים ברוגע מפירות עמלנו – המשפחה, הילדים והנכדים, הבית, הנוף, השקט.


מה שפוגם באידיליה הזאת הוא הגוף, שמתחיל כבר קצת "לחרוק" – מסמן לנו שהוא זקוק להתייחסות, מצביע על האותות שהותירו בו הזמן, משגר כאבים שמזכירים פציעה ישנה, מחלה או שחיקה. הכאבים יכולים להיות מתונים, מציקים רק בלילה, או בבוקר כשקמים מהמיטה – אבל לעתים הם חריפים עד כדי פגיעה בתפקוד היומיומי, במצב הרוח, באיכות השינה, וגורמים לסבל רב.


עוד מאפיין של הגיל השלישי הוא הפחתת המוביליות – יכולת התנועה במרחב. פגיעה בשיווי המשקל נפוצה בגיל הזה, והפחד מנפילות מרתיע אותנו מלצאת מהבית, להנות מפעילויות שאנחנו אוהבים, לטפל בעניינינו, ולפגוש אנשים.


טיפולי רפואה משלימה עד הבית נותנים מענה לכל הצרכים הללו – ולכן אנחנו מבינים שזה כבר לא עניין של מותרות, אלא בדיוק המקום בו נעוץ ההבדל בין חיים בכאב וסבל, לבין איכות חיים טובה ומהנה!


מי מאתנו לא מכיר את הרצון לוותר מלהגיע לטיפול במרפאה הקרובה, ולו רק בגלל הכאב והקושי הכרוכים בכך. למי לא עברה בראש המחשבה, "עדיף לי לשכב במיטה ולהמתין שהכאב יעבור מאשר לגרור את עצמי החוצה". כאשר מדובר באוכלוסיית הגיל השלישי , תופעה זו של ויתור על טיפול בעקבות אי-היכולת לצאת למסע אל עבר המרפאה, היא מוכרת. אזרחים ותיקים רבים מודעים לכך שניתן לזמן רופא הביתה בעת מחלה. אבל האם ידעתם שכעת אתם יכולים לקבל מאיתנו עיסוי רפואי עד הבית?


טיפולים עד הבית בגיל השלישי - השיגרה היא שקובעת!

העולם המערבי למד להכיר בשנים האחרונות את היתרונות שיש ברפואה המשלימה עבור גופו ונפשו של האדם. כאשר אנו עוסקים באוכלוסיית הגיל השלישי, יתרון זה בולט אף יותר:


אנחנו תמיד אומרים שהתנועה היא תנאי הכרחי, וחלק בלתי נפרד מתהליכי ריפוי בגוף, ושמירה על בריאותו התקינה. בעיסוי הרפואי, רפלקסולוגיה או שיאצו למטופלי הגיל השלישי אנחנו מניעים בעדינות את המפרקים, מרככים את הרקמות, ומזרימים אליהן דם טרי, שמסייע בריפוי דלקות, בשיפור טווחי תנועה, ובהמרצת הגוף כולו.


אנחנו רואים את האדם כמכלול, ולא רק את הכאב הפיזי הספציפי שממנו הוא סובל. אנו מודעים לכך שכאב מגביר את תחושת הדכאון, הנפוצה בקרב בני הגיל השלישי הספונים בביתם, בנוסף לבדידות שהם סובלים ממנה.


הטיפול שלנו עד הבית לגיל השלישי מוצע כסדרה של טיפולים שבועיים במועד קבוע, משום שקיימת חשיבות עצומה להכנסתם לשגרת יומו של המטופל.


הדבר תורם לתחושת הבטחון והיציבות שנוטים להתערער בגילאים הללו, וכאשר המטופל יודע כי ביום מסוים בשבוע, בשעה מסוימת, מגיע המטפל שלנו לטפל בו – הוא מצפה לכך בשמחה, משתף פעולה ומפיק הנאה ותועלת מרובים מהטיפול.


שוקלים להזמין טיפולים להורה מבוגר? רוצים לדעת איך זה עובד?

הידע המקצועי, הניסיון והגישה הטיפולית ההוליסטית שלנו, המתאימה לכל מטופל בדיוק את הטיפול המתאים לו, תעניק שקט נפשי לכם – ילדיו ולכל בני משפחתו הדואגים לבריאותו ולרווחתו.

המטפל שלנו יגיע לבית יקירכם, כך שהוא ייהנה מטיפול בסביבתו הטבעית והנוחה לו. בתחילת הטיפול הראשון יערוך המטפל אבחון, הכולל שיחה ראשונית עם המטופל, בעזרתה יותאם לו הטיפול המומלץ עבורו. כדאי להמציא סיכום רפואי, אם יש.


את הטיפול אנחנו מתאימים גם לאופי המטופל ולא רק לאופי הכאב שלו. זכרו שכאב הוא סובייקטיבי, ויחס המטופל אליו, המעוגן בתפיסת הכאב שלו ובעוצמת הפחד שהוא חש ממנו, הוא גורם שיש לקחת בחשבון על מנת להגיע לתוצאות מיטביות בטיפולים.


אז במקום לשבת ולדאוג – שדרגו עוד היום את חווית הגיל השלישי –

שלכם או של הוריכם היקרים!bottom of page