רפואה משלימה עד הבית לגיל השלישי

עודכן ב: ינו 10

רפואה משלימה עד הבית הם כבר לא עניין של מותרות, אלא הם צורך ולעיתים הם ההבדל בין איכות חיים לבין חיים בסבל ובכאב. מי מאתנו לא מכיר את הרצון לוותר מלהגיע לטיפול במרפאה הקרובה ולו רק בגלל הכאב הכרוך בכך. מי מאיתנו לא מכיר את המחשבה 'עדיף לי לשכב במיטה ולהמתין שהכאב יעבור מאשר לסחוב את גופי היגע אל החוץ'.

כאשר מדובר באוכלוסיית הגיל השלישי , תופעה זו של ויתור על טיפול בעקבות אי היכולת לצאת למסע אל עבר המרפאה, היא תופעה מוכרת. אזרחים ותיקים רבים מודעים לכך שניתן לזמן רופא הביתה בעת מחלה. לא רבים יודעים שניתן לקבל גם שרותי רפואה משלימה עד הבית.


רפואה משלימה עד הבית לגיל השלישי

העולם המערבי למד להכיר רק בשנים האחרונות את היתרונות שיש ברפואה המשלימה עבור גופו ונפשו של האדם. כאשר אנו עוסקים באוכלוסיית הגיל השלישי, יתרון זה בולט אף יותר. לביתו של האזרח הוותיק מגיע מטפל מאובזר במיטת טיפולים ובכל הציוד הנדרש לשם טיפול אלטרנטיבי.

הטיפולים שניתן לקבל עד לבית הקשיש הם מגוונים, טיפולי שיאצו, עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה ועוד. על ידי הגעה אל ביתו של הקשיש, ומתן טיפול בביתו, באזור בו רמת הנוחות שלו היא גבוהה, ניתן לקבל שני יתרונות עצומים בבת אחת. היתרון האחד הוא טיפול בכאב הפיזי שממנו סובל המבוגר והיתרון השני שהוא לא פחות חשוב, הוא השקט הנפשי של המטופל ושל משפחתו.


הזמנת טיפול עבור ההורים המבוגרים

לאחר שהבנו את היתרונות בטיפול