טיפול בדלקות של גידים ורצועות

החיים המודרנים גורמים לכאבים ובעיות כרוניות בחלקים שונים בגוף, דלקות של גידים ורצועות הן דלקות מוכרות נוצרות בעיקר בגלל לחצים על אזורי הגידים והרצועות אשר יוצרים דלקות בחומרות כאב שונות.

בכדי שתוכלו לעבור טיפול בדלקות של גידים ורצועות תצטרכו קודם כל לעבור בדיקה מקיפה אשר תאשר שאכן מדובר על דלקת ולא על מכה יבשה.

לאחר שאובחנם עם דלקת, יש לעבור טיפול מתאים.

 

המרכז לרפואה משלימה וטיפול בכאב נגב מציעים טיפול בדלקות של גידים ורצועות ונעזרים במכשור המתקדם בעולם לשם כך.

 

כל הטיפולים אצלנו מסתמכים על ידע רפואי מערבי כגון אנטומיה, פיזיולוגיה, מערכת השלד, העצבים והשרירים אנו ממשים את הידע הזה תוך שימוש בגישה הולסיטית המדגישה את השפעת ההדדיות בין אברי הגוף השונים ורקמותיו.

אנו מאמינים ביכולת הגוף לשבור את מעגל הכאב ולרפא את עצמו. כל סוג טיפול מותאם לצרכיו ותחושותיו של המטופל באופן אישי -  תהליך הטיפול מתחיל בשיחת הכרות עם המטופל וברור הרקע הבריאותי ההיסטורי שלו. לאחר מכן נאבחן ונאתר את מוקדי הכאב, סוג הכאב ובדיקת טווח התנועה , ובהתאם לזה יוחלט על אופי הטיפול.

המטפלים במרכז נבחרים בקפידה אנו בוחרים את הטובים ביותר עם ניסיון טיפולי והם מקדישים את הזמן שלהם בלטפל בכאבים של אנשים. אך מעל הכל חשוב לנו שהם יהיו בעלי גישה טיפולית טבעית. אצלנו המטפלים לא עוסקים בכאב אלא בבני אדם שסובלים מכאב ורואים בתפקידם אתגר מקצועי ושליחות.

 

באלו דלקות כרוניות מומלץ לטפל בגלי הלם - דורבן, קרפל טנל (דלקת בשורש כף היד), כתף קפואה, הסתידויות בכתף, דלקת בגיד הברך, דלקת בגיד אכליס, טנסי אלבו, גולף אלבו.   

 

 

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם על טיפול בדלקות של גידים ורצועות התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

Negev-טיפול בכאבים

קרית אונו- רפאל איתן 1 קומה 1 

פתח תקוה - הסיבים 25 

 077-2304414

 onmedicalspa@gmail.com

שעות קבלה: 

א'-ה' -  20:00-9:00  | יום ו' -  14:00-9:00

יום שבת - סגור

© כל הזכויות שמורות לנגב- מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב

עיצוב ובניית אתרים: www.wixandme.com

  • Google+ - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • g
logo-negev_NEW.gif
  • Facebook - Grey Circle
  • G+ - Grey Circle