מי אנחנו

 

 

 

 

 

 

 

 

Negev טיפול בכאבים

טיפול יעיל בכאבים כרוניים ובכאבים חולפים מתאפיין בחשיבה יצירתית, עמה ניגש לכאב ונאבחן במדויק את מקור הבעיה. לאחר האבחון נתאים את תוכנית הטיפול למטופל.

הטיפול הראשון הוא המשמעותי. במהלך טיפול זה נלמד על העבר הטיפולי של המטופל, ונבחן את השפעותיו על הכאב של המטופל, נאמוד את עוצמת הכאב המורגשת, נבדוק את טווחי התנועה, ונכיר המטופל ואת גישתו לכאב, תוך כדי טיפול ראשוני בו.

בסיום הטיפול הראשון נבנה את תוכנית הטיפול שתותאם אישית למטופל. לרוב המטופל יבחין בתוצאות כבר בסוף הטיפול הראשון, והן יהוו מדד נוסף לבניית תוכנית הטיפולים האישית.

הכאב הוא תחושה סובייקטיבית לכל אדם – כל אחד חווה את הכאב אחרת. הכאב נובע ממספר גורמים פיזיים ומנטלים, ומושפע, בין היתר, ממשך הזמן שסובלים ממנו, מעוצמתו, מתדירות הופעתו, מאיכות השינה של המטופל, מאופיו (למשל, האם הוא אופטימי או פסימי), מנחישותו לחזור לשגרת חיים פעילה, ועוד.

המקור לכאבי שריר ושלד – כאשר מערכת השלד נמצאת מחוץ לאיזון הטבעי שלה, היא משפיעה על המפרקים, ומגבירה עומס על השרירים: מערכת השריר בנויה לאפשר לגוף תנועה, ולכן, כאשר היא מפצה על חוסר-איזון במערכת השלד, השרירים מתעייפים, נמתחים, נפצעים, והם שולחים לגוף מסר של כאב. 

כך, לדוגמא, כ-90% מכאבי הגב שאנשים סובלים מהם, נובעים מהשרירים ולא מפריצות דיסק או בלט (למרות שאלו נדגמו בצילום הרנטגן). 

 

השיטה הייחודית של Negev טיפול בכאבים

 

כל מי שחווה כאבים כרוניים או מזדמנים, ולא מצא מזור לכאבו, מכיר את תחושת התסכול מחוסר ההבנה של הסביבה אליו, כאשר זו משדרת לו מסר של "חולה מדומה".

 

ב-Negev טיפול בכאבים אנחנו מציבים את המטופל, ולא את הכאב, במרכז הטיפול. אנחנו מטפלים באנשים שסובלים מכאב, ולא בכאב שסובל מאנשים.

 

האבחון האישי של המטופל מבוסס על ידע מעמיק באנטומיית גוף האדם, בעזרתו נאתר את החיבורים וההקשרים שיוצרים את הכאב ומשפיעים עליו. ניסיון של שנים הוכיח כי, בלא מעט מהמקרים, מקור הכאב היה שונה מהאיזור בגוף שבו המטופל חש אותו.

 

כל אדם הוא עולם ומלואו, ולכל אחד יש את הנתיב האישי שלו, בו הוא יגיע למקור הכאב ממנו הוא סובל, על מנת להפטר ממנו לתמיד. אנחנו כאן, ב-Negev טיפול בכאבים, מתמחים בלעשות זאת בצורה היעילה והמהירה ביותר עבור המטופל, שמבחנתנו נמצא תמיד במרכז.

 

 

יצירת קשר

Negev- טיפול בכאבים 

קליניקה קרית אונו - כתובת: רפאל איתן 1 קומה 1 

קליניקה פתח תקוה - כתובת: הסיבים 25 קומת כניסה 

א-ה 9:00-20:00 ו- 9:00-14:00 שבת - סגור

  • Google+ - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

Negev-טיפול בכאבים

קרית אונו- רפאל איתן 1 קומה 1 

פתח תקוה - הסיבים 25 

 077-5251169

 onmedicalspa@gmail.com

שעות קבלה: 

א'-ה' -  20:00-9:00  | יום ו' -  14:00-9:00

יום שבת - סגור

© כל הזכויות שמורות לנגב- מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב

עיצוב ובניית אתרים: www.wixandme.com

  • Google+ - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • g
logo-negev_NEW.gif
  • Facebook - Grey Circle
  • G+ - Grey Circle