אודות ​

 

 

 

 

 

 

       

 

 

                                                   עופר נגב - מטפל מוסמך בעיסוי רפואי

                                                                      מייסד ומנכ"ל  

 

Negev - טיפול בכאבים

מי אנחנו?

Negev - טיפול בכאבים היא קליניקה המתמחה בטיפול בכאבים במערכת השלד ובשרירים. הקליניקה הוקמה בשנת 2013 על-ידי עופר נגב, מומחה בעיסוי רפואי ובוגר מכון וינגייט, והטיפולים בה מבוצעים בשיטה הייחודית אותה הוא פיתח.

השיטה שלנו מתמקדת בהבנה מעמיקה של מקור הכאב, ומבוססת על ידע מדעי מהרפואה הקונבנציונלית בנושאי אנטומיה ופיזיולוגיה, בשילוב עם גישה הוליסטית, תוך שימת דגש על הקשבה למטופל ועבודה משותפת עמו: הכאב עליו הוא מתלונן, שהינו סובייקטיבי ומושפע מגורמים פיזיולוגיים ומנטליים, משמש עבורנו כמפה, אותה אנו לומדים ביחד איתו, כדי לבנות עבורו תוכנית טיפולים ייחודית שתתן מענה לבעיה ממנה הוא סובל.

 

לכן חשוב לנו במיוחד להכיר אותכם ואת הכאב שלכם, ולא להסתפק רק באבחנה שקיבלתם. בפשטות – אנחנו מטפלים באדם שסובל מכאב, ולא בכאב שמגיע עם אדם.  

 

למי זה טוב?

 

לכל מי שסובל מכאב או מגבלה אורתופדית, כגון:

כאבי גב

פריצת דיסק או בלט

כאבים בצוואר (לרבות "וויפלאש" כתוצאה מתאונה)

כאבים בגפיים או בשכמות

כאבים במפרקים

כאבי ברכיים

הסתיידויות ברקמות (דורבן, כתף קפואה, וכיו"ב)

בעיות ביציבה

מגבלות תנועה

ועוד

באיזה טכניקות אנחנו מטפלים?

טכניקת הטיפול המרכזית שלנו היא העיסוי הרפואי. זהו טיפול במגע עמוק, שאורכו 50 דקות, ובו אנחנו משחררים את הרקמות והשרירים, מניעים את המפרקים, מרככים אותם, ובכך מסייעים בהחזרת טווח התנועה התקין לגוף. העיסוי הרפואי גם מזרים לאזור הפגוע אספקה מואצת של דם טרי, המספק לרקמה חמצן והזנה ומפנה ממנה פסולת, ובכך מסייע בהחלמתה ובזירוז תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

טכניקה נוספת בה אנחנו משתמשים היא טיפול בגלי הלם, במקרים בהם היא הוכחה כיעילה, כמו בטיפולים בכאבי דורבן, כתף קפואה, ועוד. טיפולים בגלי הלם יכולים להינתן בנפרד או בשילוב עם עיסוי רפואי – הכל בהתאם לתוכנית הטיפול שתותאם לכם.

לאחרונה הוספנו לסל הטיפולים שלנו גם טיפול במכשיר "סוליו אלפא קיור פלוס", המשלב שלושה סוגי אנרגיה – גלי רדיו, לייזר רך ואינפרא-אדום – אשר חודרים לרקמות ומזרזים תהליכי ריפוי באזורים כואבים או מודלקים. הטיפול מתאים במיוחד לכאבים כרוניים, כאבי גב, שכמות, פריצת דיסק, צוואר, דורבן, וכאבי מחזור. המכשיר ניתן גם לרכישה אצלנו לשימוש ביתי.

איך זה עובד?

כשתפנו אלינו, נערוך עמכם בירור טלפוני ראשוני ללא עלות, כדי לבדוק את התאמת השיטה שלנו לבעיה ממנה אתם סובלים.

בתחילת הטיפול הראשון יתבצע תהליך של בירור מעמיק ואבחון הבעיה, ותתבקשו להביא אליו מסמכים רפואיים רלוונטיים, שיסייעו לנו בדיוק האבחון. ביחד איתכם יבדוק המטפל את עוצמת הכאב, מיקומו, ואת תקינות טווחי התנועה שלכם באיבר הכואב. תוך כדי טיפול יסביר לכם המטפל את המהלכים, על מנת שתדעו ותבינו את הסיבות לכאב אותו אתם חשים, ותשתפו אותו עם המטפל. כך ייווצר הדיאלוג שיעמיק וידייק את הטיפול שלכם.

​רוב המטופלים מבחינים בתוצאות כבר בסוף הטיפול הראשון, ואלו יהוו מדד נוסף לבניית תוכנית הטיפולים האישית לכל מטופל, שתבנה בסופו. מכאן יוצאים לדרך חדשה!

​אז אם התאכזבתם מכל מה שהציעו לכם עד היום, נמאס לכם לחיות בצל הכאב, ואתם רוצים:

ללמוד להבין את הכאב שלכם, כדי שאתם תנהלו אותו, במקום שהוא ינהל אותכם;

להוריד את מינוני משככי הכאבים החזקים שאתם צורכים (תחת פיקוח הרופא שלכם, כמובן);

להחזיר לגופכם טווחי תנועה כדי לחזור לתפקודיות מלאה;

ולהחזיר לעצמכם את איכות החיים –  

השיטה הייחודית שלנו מתאימה בדיוק בשבילכם.

צרו עמנו קשר עוד היום.

DSC05797_edited.jpg

יצירת קשר

Negev- טיפול בכאבים 

קליניקה אורנים 1 קומה ב'  גבעת שמואל

א-ה 9:00-20:00 ו- 9:00-14:00 שבת - סגור

  • Google+ - Black Circle
  • Facebook - Black Circle