מי אנחנו

 

 

 

 

 

 

 

 

        עופר נגב - מנהל ומטפל בעיסוי רפואי 

 

 

Negev - טיפול בכאבים

לפני שהקמתי את  Negev - טיפול בכאבים  עבדתי בתחום הנדל"ן תחת חברת חברה גדולה ושם הייתי עוזר מנכ"ל. 

ניהלתי את הפרוייקט  "פינוי ובינוי" הראשון בקרית אונו. הצלחת הפרוייקט הוכיחה שאפשר להוציא לפועל את הפרוייקטים המורכבים ביותר בתחום הנדל"ן.

הצלחת הפרויקט "אונו הירוקה"  סללה את דרכם של הרבה שכונות בארץ לרצות ולקיים עסקאות דומות במסגרת תמ"א 38 ו"פינוי ובינוי" 

לעולם הרפואה המשלימה נחשפתי בשתי דרכים הראשונה על גופי ועצמי מפציעות ותאונות אופנוע שעברתי בהיותי צעיר והצלחתי לשקם את עצמי עם הרבה עבודה והתמדה לשמור על טווחי התנועה ולא להכנע לכאבים. 

והדרך השניה דרך שני הבנים שלי שנולדו פגים בשבוע ה25 והיו זקוקים להמון טיפולי פיזיותרפיה כדי לשפר את ההליכה והתנועה שלהם. 

לשמחתי כיום הם לקראת שירות צבאי בריאים וסופרטאים. 

את Negev - טיפול בכאבים  הקמתי לפני כ- 9 שנים מתוך הבנה וידיעה שאני יכול לעזור לרפא בגישה היחודית לטיפול בכאבים ובכך לאפשר לאנשים שסובלים מכאבים איכות חיים חוץ מהכשרון הטיבעי אני נעזר ומשתמש בידע מתחום האנטומיה והתנועה.

 

כאשר נכנסתי לתחום הרפואה המשלימה היה לי ברור שעיסוק הריפוי שלי יהיה עיסוי רפואי. רבים לא מכירים את העיסוי הרפואי ואת יכולות הריפוי המהירות שלו ובתוך מספר טיפולים קצר מטופלים משאירים את כאבם מאחור. 

 

העיסוי הרפואי מורכב משני עולמות הרפואה - הרפואה הקונבנציונלית והרפואה המשלימה. דרך הרפואה הקונבנציונלית אני מאבחן ומבין את המגבלות והקשיים של המטופל. דרך העולם של הרפואה המשלימה והמגע אני בוחר את הכלים הרלוונטים לטפל בבעיה. 

השילוב של השניים משיג תוצאות מהירות שאפילו מטופלים ששמעו את המשפטים "לעולם לא תוכל לחזור לריצה" חזרו לריצה שהם כל כך אוהבים. או מטופלים שמשככי כאבים היו חלק מסל הקניות שלהם מצאו את עצמם מפחיתים את הצורך בהם. 

אני פועל על פי שיטה יחודית שלי שפיתחתי במהלך השנים והוכיחה את עצמה לרוב כיעילה להקלה על הכאב ולריפוי.  

הטיפול יעיל בכאבים כרוניים ובכאבים חולפים מתאפיין בחשיבה יצירתית, עמה ניגש לכאב ונאבחן במדויק את מקור הבעיה. לאחר האבחון נתאים את תוכנית הטיפול למטופל.

הטיפול הראשון הוא המשמעותי. במהלך טיפול זה נלמד על העבר הטיפולי של המטופל, ונבחן את השפעותיו על הכאב של המטופל, נאמוד את עוצמת הכאב המורגשת, נבדוק את טווחי התנועה, ונכיר המטופל ואת גישתו לכאב, תוך כדי טיפול ראשוני בו.

בסיום הטיפול הראשון נבנה את תוכנית הטיפול שתותאם אישית למטופל. לרוב המטופל יבחין בתוצאות כבר בסוף הטיפול הראשון, והן יהוו מדד נוסף לבניית תוכנית הטיפולים האישית.

הכאב הוא תחושה סובייקטיבית לכל אדם – כל אחד חווה את הכאב אחרת. הכאב נובע ממספר גורמים פיזיים ומנטלים, ומושפע, בין היתר, ממשך הזמן שסובלים ממנו, מעוצמתו, מתדירות הופעתו, מאיכות השינה של המטופל, מאופיו (למשל, האם הוא אופטימי או פסימי), מנחישותו לחזור לשגרת חיים פעילה, ועוד.

אם תרצו להזכיר את המילה "כאב" בלשון עבר אתם מוזמנים לצור קשר לשיחת ייעוץ עכשיו. 

 

יצירת קשר

Negev- טיפול בכאבים 

קליניקה קרית אונו - כתובת: רפאל איתן 1 קומה 1 

קליניקה פתח תקוה - כתובת: הסיבים 25 קומת כניסה 

א-ה 9:00-20:00 ו- 9:00-14:00 שבת - סגור

  • Google+ - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

Negev-טיפול בכאבים

קרית אונו- רפאל איתן 1 קומה 1 

פתח תקוה - הסיבים 25 

 077-2304414

 onmedicalspa@gmail.com

שעות קבלה: 

א'-ה' -  20:00-9:00  | יום ו' -  14:00-9:00

יום שבת - סגור

© כל הזכויות שמורות לנגב- מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב

עיצוב ובניית אתרים: www.wixandme.com

  • Google+ - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • g
logo-negev_NEW.gif
  • Facebook - Grey Circle
  • G+ - Grey Circle