טיפול בגלי הלם בשילוב עיסוי רפואי

עודכן ב: ינו 10

טיפול ייחודי לדלקות גידים - גלי הלם בשילוב עיסוי רפואי

טיפול של גלי הלם הינו טיפול על ידי גלי קול, מכשיר זה גורם לכדי זרימת הדם שלכם אל הרקמה מסביב לאזור של כאבים בכף הרגל שלכם. למעשה לאחר הטיפול בגלי ההלם יתחיל הגוף שלכם לבנות רקמה אלסטית חדשה ובכך תירפאו לחלוטין מצרת הדורבן בכף הרגל. כבר לאחר כשניים שלושה טיפולים תחוו ירידה משמעותית בכאב. הטיפול בגלי הלם הינו בלי תופעות לוואי ובלי הצורך בתקופת שיקום.


עבור מה מיועד הטיפול של גלי הלם?

הטיפול של גלי הלם מיועד לשכך כאבים באופן מהיר וכן מיועד לשיקום התנועה והתפקוד במפרק הפגוע. בעשור האחרון הפך הטיפול בגלי הלם לטיפול מועדף בפתולוגיות רבות גם בשל הקלת הכאבים המהירה וגם בשל ההבנה שהטיפול תורם להאצת תהליך הריפוי וההחלמה. הטיפול בגלי הלם ביכולתו לתת מענה במיוחד לכאבים כרוניים. הטיפולים השמרניים שאנו מכירים, כמו למשל - דיקור, פיזיותרפיה, עיסוי ותרופות אנטי דלקתיות עוזרים מאוד במקרים קשים, אבל הם פחות אפקטיביים בריפוי מצבים כרוניים, כמו למשל – דורבן בכף הרגל. הטיפול בגלי ההלם יכול להוות תחליף לתרופות, זריקות ואף לניתוחים ויתרונות הרב נעוץ בעובדה כי הטיפול אינו חודרני ואין צורך להשתמש במשככי כאב אשר עשויים לגרום לנזק לגוף שלכם.


מה הן ההשפעות של גלי הלם?

השפעת גלי ההלם מורגשת באופן ספציפי במקומות בגוף שלכם בהם ישנו שינוי בהתנגדות,

כמו למשל – דורבן בכף הרגל. בעקבות הטיפול בגלי ההלם תוכלו להיווכח בהתחדשות של פגיעה הנמצאת ברקמות הרכות, על ידי הפעולות שלהלן :